Hrát Účtenkovku se vyplatí

Chtěli byste si zahrát Účtenkovku a zároveň i něco ve většině slosování vyhrát? Nebo již Účtenkovku hrajete, ale výhry stále nepřicházejí?

Pokud ano, jste na na správném místě. Dozvíte se zde, jak jít štěstí naproti za pomoci portálu Bazaructenek.

Jak funguje Účtenkovka?

Účtenkovka je loterie, která se losuje jednou měsíčně. Jako losy zde fungují účtenky, které získáte za vaše nákupy a následně je zaregistrujete opsáním některých údajů do hry. Její unikátnost oproti jiným loteriím je, že za losy nic neplatíte. Registrovat můžete pouze jednu účtenku od jednoho prodejce v jeden den (pravidlo 1x1x1). Celkový počet možných výher je 30215, přičemž každá účtenka může vyhrát pouze jednu z nich. Výhry jsou od 100 Kč až po automobil či milion korun.

Mám šanci vyhrát?

Pokud zaregistruje za měsíc jen jednu účtenku, vaše šance na výhru bude mizivá, dokonce menší než ve Sportce. Čím více jich proto budete mít, tím větší bude vaše šance na výhru. Dosavadní čísla o počtu registrovaných účtenek říkají, že pro získání nějaké výhry potřebuje zadat alespoň 400 účtenek. Vyhrát ovšem můžete i s méně účtenkami a opačně také nevyhrát s více. Jedná se pouze o určitou pravděpodobnostní hodnotu.

Nyní vyvstává otázka: „Jak získat tolik účtenek? To bych musel každý den mít 20 účtenek od různých prodejců.“ Ano, to je pravda. Nemusíte však obíhat denně 20 obchodů a něco kupovat. Množství 400 účtenek (klidně i mnohem více) získáte snadno a zdarma s využitím portálu Bazaructenek (registrace zde).

Upozornění!

Od slosování 15. 1. 2020 je možné registrovat již pouze 500 účtenek na jeden účet. Situaci snadno vyřešíte založením více účtů, každý z nich však musí být zaregistrován na skutečnou osobu, abyste v případě výhry 100 tisíc a víc mohli ověřit její identitu.

Jak Bazar funguje?

Princip Bazaru účtenek je velmi jednoduchý. Když vložíte na Bazar nějakou účtenku a někdo si ji koupí, dostanete kredit, za který si můžete koupit účtenku jinou.

Dejme tomu, že máte např. 10 účtenek z jednoho obchodu ze stejného dne. Všechny si zaregistrovat nemůžete, protože byste porušili pravidlo 1x1x1. Nahrajete je proto na Bazar a za získané kredity nakoupíte jiné účtenky od odlišných obchodů (DIČ).

Nabízí se další otázka: „Jak získám z nějakého obchodu za jeden den tolik účtenek?“ Je pravda, že nyní již nemusíte obíhat x různých obchodů, ale stále potřebujete nějaké množství z jednoho obchodu. Jaké jsou v této věci možnosti vám poradím v záložce Tipy a triky.

Pokud se již nyní chcete registrovat, klikněte na odkaz níže. Oproti běžné registraci obdržíte jako bonus 12 kreditů a 3 dny členství VIP (více o VIP zde).